Späť do obchodu CNSC400110374

CANSON Graduate akvarelový blok CP 250 g - 20 listov, A4, lepený

Skladom
€7,99
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Aquarelle je študentský akvarelový papier z radu Graduate, určený pre študentov a začínajúcich akvarelistov na štúdie aj cvičenie. Tento pevný papier má jemne zrnitý biely povrch, ktorý výborne prijíma vodu a farbu a po navlhčení sa minimálne zvlní. Jeho štruktúra umožňuje plynulé prechody, vrstvenie lazúr a bez problémov znesie aj opakované navlhčenie.

Kľúčové parametre

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Graduate (Canson Graduate Aquarelle)
  • Formát: A4
  • Gramáž: 250 g/m²
  • Počet listov: 20 listov
  • Typ väzby: lepený blok
  • Povrch: jemne zrnitý biely povrch (CP)
  • Hmotnosť balenia: 0,384 kg

Využitie a techniky

Blok je určený na akvarel, gvaš a tuš. Je ideálny na školské vyučovanie, samostatnú akvarelovú tvorbu a cvičné práce.

Často kladené otázky

Krúti sa papier pri kontakte s vodou? Papier je pevný a po navlhčení sa zvlní len minimálne.

Zvládne papier vrstvenie a viacnásobné namáčanie? Áno, zrno povrchu zachytáva pigment, umožňuje vrstvenie lazúr a papier znesie opakované navlhčenie počas práce.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné