Späť do obchodu CNSC200807356

Akvarelový blok CANSON Montval CP 200 g/m² – 100 listov, 32 x 41 cm

Skladom
€72,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

CANSON Montval je akvarelový blok vyrobený na valcovom site zo 100 % celulózy, určený pre študentov aj pokročilých akvarelistov. Ponúka jemne zrnitý povrch (cold press) s vnútorným a povrchovým glejením, ktoré drží farbu na povrchu a umožňuje dlhšiu prácu s vlhkou vrstvou. Tento papier bez kyselín a optických zjasňovačov výborne zvláda lavírovanie, gumovanie aj vyškrabávanie.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Montval
  • Formát: 32 x 41 cm
  • Gramáž: 200 g/m²
  • Počet listov: 100 listov
  • Zloženie: 100 % celulóza, bez kyselín
  • Typ povrchu: jemne zrnitý (cold press)
  • Výrobný proces: mould-made (valcové sito)
  • Špeciálna úprava: proti plesni, bez optických zjasňovačov

Využitie a techniky

Papier je ideálny na akvarel, gvaš, tuš, akryl a kombinované mokré techniky. Hodí sa na rýchle štúdie aj dokončené umelecké diela.

Často kladené otázky

Ako blok zvláda korekcie maľby? Povrch papiera bez problémov znesie opakované lavírovanie, vyškrabávanie aj gumovanie.

Pre koho je tento akvarelový papier určený? Vďaka svojim vlastnostiam je navrhnutý pre študentov aj pokročilých tvorcov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné