Späť do obchodu CNS0047171_00040441

CANSON Iris Vivaldi farebný papier 70 x 100 cm 240 g 25H

Skladom

Vybrať variant
€58,90
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Iris Vivaldi je kvalitný farebný kresliaci a kreatívny papier s gramážou 240 g/m², ktorý je určený umelcom, školám a nadšencom papierovej tvorby. Vďaka farbeniu v hmote prechádza odtieň celou hrúbkou listu, takže hrany zostávajú plne zafarbené aj po strihaní a orezaní. Ponúka hladký, obojstranne zhodný povrch s výbornou krycou schopnosťou a pevnou, rozmerovo stálou štruktúrou.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Iris Vivaldi
  • Formát: 70 x 100 cm
  • Gramáž: 240 g/m²
  • Povrch: hladký z oboch strán
  • Vlastnosť papiera: farbený v hmote

Možnosti použitia

Papier je vhodný na kresbu suchými technikami, grafický dizajn, tlač, koláže, vystrihovanie a dekorácie. Skvele sa popisuje perom či fixkou, dobre sa lepí a pri skladaní nepraská v ohybe, vďaka čomu je ideálny pre dospelých tvorcov aj školské vyučovanie.

Často kladené otázky

Zostávajú hrany papiera farebné aj po odstrihnutí? Áno, papier je farbený v hmote, preto si hrany zachovávajú sýty odtieň aj po rezaní a strihaní.

Praská papier pri skladaní? Nie, papier sa skladá bez nežiaduceho praskania v ohybe a výborne sa lepí.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné