Späť do obchodu CNSC602308002

Canson akvarelový blok CP 224 g/m² 10 listov A4 lepený

Skladom
€2,59
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson XL Aquarelle je pevný akvarelový papier s gramážou 224 g/m² a štruktúrovaným povrchom, určený pre študentov aj akvarelistov. Papier výborne prijíma vodu a farbu, po navlhčení sa minimálne zvlní a blok lepený zo strán ho udržiava počas práce spoľahlivo napnutý. Je ideálnou voľbou na štúdie, cvičenia aj samostatnú akvarelovú tvorbu s možnosťou vrstvenia lazúr.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: XL Aquarelle
  • Formát: A4
  • Gramáž: 224 g/m²
  • Počet listov: 10 listov
  • Väzba: lepený blok
  • Povrch: štruktúrovaný
  • Hmotnosť: 0,14 kg

Použitie a techniky

Blok je vhodný na akvarel, gvaš a tuš pri školskom vyučovaní i domácej tvorbe. Štruktúra povrchu zachytáva pigment, umožňuje plynulé prechody a papier dobre znesie opakované navlhčenie aj ľahké vyškrabávanie.

Často kladené otázky

Krúti sa papier pri kontakte s vodou? Papier je pevný a po navlhčení sa zvlní len minimálne, pričom lepené strany pomáhajú udržať hárok napnutý.

Pre aké techniky a médiá je blok vhodný? Hodí sa na mokré techniky, predovšetkým na maľbu akvarelom, gvašom a prácu s tušom.

Znesie papier vrstvenie a opravy? Áno, povrch umožňuje plynulé prechody, vrstvenie lazúr, opakované navlhčenie a ľahké vyškrabávanie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné