Späť do obchodu CNSC31250P027

Canson Graduate Lettering Marker blok 180 g/m² - 20 listov, A3 lepený

Skladom
€14,99
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Graduate Lettering Marker je lepený blok hladkého papiera formátu A3 z radu Graduate, určený pre študentov a tvorcov písma. Jeho jasne biely a veľmi hladký povrch zvýrazňuje farby a zaručuje dokonale ostré línie a čisté ťahy. Vďaka vyššej gramáži 180 g/m² papier unesie aj sýtejšie fixky, perá a atrament bez nežiaduceho presakovania na druhú stranu listu.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Graduate
  • Gramáž papiera: 180 g/m²
  • Formát: A3
  • Počet listov: 20
  • Väzba: lepený blok
  • Farba a povrch: jasne biely, veľmi hladký papier
  • Hmotnosť: 0,556 kg

Využitie a techniky

Papier je ideálny na lettering, ručné dekoratívne písmo, kaligrafiu fixkou, nácvik písma aj finálne práce s fixkami, perami a atramentom. Udržuje ťahy čisté a podáva farby výrazne a rovnomerne.

Často kladené otázky

Pre koho je blok Canson Graduate Lettering Marker určený? Je navrhnutý predovšetkým pre študentov a tvorcov písma, ktorí sa venujú letteringu a dekoratívnemu písaniu.

Presakujú cez tento papier sýtejšie fixky a atrament? Vďaka vyššej gramáži 180 g/m² papier znesie aj sýte fixky a perá bez presakovania na druhú stranu listu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné