Späť do obchodu CNSC200071504

Grafický papier CANSON Edition 76 x 112 cm, 250 g/m² – Antique White

Skladom
€139,00
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

CANSON Edition je prémiový 100% bavlnený grafický papier s gramážou 250 g/m² určený pre grafikov, umelcov aj študentov. Ponúka dve rozdielne textúry – hladkú a jemne zrnitú stranu – spolu s prírodnými okrajmi (deckle). Vďaka zloženiu bez kyselín a bez optických zosvetľovačov spĺňa normu ISO 9706 a zaručuje dlhodobú archívnu trvácnosť.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Edition
  • Rozmer: 76 x 112 cm
  • Gramáž: 250 g/m²
  • Materiál: 100% bavlna
  • Farba: Antique White
  • Vlastnosti: bez kyselín, bez optických zosvetľovačov, norma ISO 9706, prírodné okraje (deckle), rozmerovo stály
  • Balenie: 1 ks

Využitie a techniky

Papier je rozmerovo stály, dobre zvláda navlhčenie a rovnomerne prijíma farbu pre ostré detaily. Je ideálny na litografiu, ofset, hĺbkotlač (lept, suchá ihla), tlač z výšky (linoryt, typografia), sieťotlač, ako aj na kresbu a kombinované techniky.

Často kladené otázky

Má papier z oboch strán rovnaký povrch? Nie, papier má z jednej strany hladkú a z druhej strany jemne zrnitú textúru, takže si povrch môžete zvoliť podľa zvolenej techniky.

Je tento papier vhodný na tlač vyžadujúcu navlhčenie? Áno, pevný 100% bavlnený hárok je rozmerovo stály a bez problémov znesie navlhčenie pri tlači.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné