Späť do obchodu RSK16921004

Akvarelový papier A3 (29,7х42см), 10 listov, jemnozrnný, 200g/m2, ROSA STUDIO

€4,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
ROSA STUDIO

Akvarelový papier A4 (21 × 29,7 cm, 10 listov) je vysokokvalitný jemnozrnný akvarelový papier s gramážou 200 g/m² určený na akvarelovú maľbu a techniky mokrých médií. Jemnozrnná (za studena lisovaná) štruktúra poskytuje ideálny povrch na hladké premývanie, detailnú prácu so štetcom a kontrolovanú absorpciu vody. Tento umelecký papier zvládne viacero vrstiev akvarelu bez prehýbania alebo deformácie, pričom si zachováva štrukturálnu integritu počas celého procesu maľovania. Prirodzený biely tón zabezpečuje presnú reprodukciu farieb. Vhodný na plošné aj stupňované premývanie, techniky mokré na mokré a detailnú ilustračnú prácu. Vynikajúca voľba pre študentov, hobbyistov a stredne pokročilých umelcov, ktorí si precvičujú akvarelové techniky. Formát A4 je vhodný na skicovanie, štúdie a hotové umelecké diela. Kompatibilný s akvarelom, gvašom, tušom a ľahkými akrylovými farbami.

Product Parameters:


  • EAN: 4823098528418
  • Size: A4 (21 × 29,7 cm)
  • Listy: 1: 10
  • Gramáž: 200 g/m²
  • Textúra: jemnozrnná (lisovaná za studena)
  • Značka: ROSA Studio
  • Vhodné pre: akvarel, gvaš, tuš
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit

Posledné Videné