Späť do obchodu CNST46330001011_M

Akvarelový blok CANSON St Cuthberts Saunders Waterford CP biely 300 g/m² 20 listov – 26 – 51 cm

Skladom

Vybrať variant
€94,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový blok CANSON St Cuthberts Saunders Waterford Cold Pressed s gramážou 300 g/m² je profesionálny papier zo 100 % bavlny určený pre náročné maliarske techniky. Vyrába sa tradičným postupom na valcovom site vo Veľkej Británii a je schválený britskou Royal Watercolour Society (RWS). Vďaka lepeniu zo štyroch strán a obojstrannému želatínovému glejeniu poskytuje maximálnu rozmerovú stabilitu a vysokú odolnosť pri vymývaní či zoškrabávaní farby.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: St Cuthberts Saunders Waterford
  • Materiál: 100 % bavlna (mould-made)
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 20 listov
  • Typ povrchu: Jemne zrnitý (Cold Pressed / NOT)
  • Väzba: Blok lepený zo štyroch strán
  • Farba papiera: Biela (White), bez optických zjasňovačov, archívna a acid-free
  • Rozmerové rozpätie: 26 – 51 cm
  • Krajina pôvodu: Veľká Británia

Použitie a techniky

Papier je ideálny pre profesionálnych akvarelistov na techniku mokré do mokrého, prácu s maskovacou tekutinou aj mechanické odoberanie a zoškrabávanie pigmentu bez porušenia povrchu.

Časté otázky

Krúti sa papier pri použití veľkého množstva vody? Vďaka zloženiu zo 100 % bavlny, výrobe na valcovom site a lepeniu bloku po všetkých štyroch stranách si papier udržiava rozmerovú stabilitu a schne naplocho.

Je papier chránený pred starnutím a žltnutím? Áno, papier je bez obsahu kyselín (acid-free), neobsahuje optické zjasňovače a je pufrovaný uhličitanom vápenatým, čo zabezpečuje stálosť odtieňa a archívnu kvalitu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné