Späť do obchodu CNST28830001011_E

Akvarelový blok CANSON St Cuthberts Millford jemné zrno 300 g 20 listov – 31 až 41 cm

Skladom

Vybrať variant
€58,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový blok CANSON St Cuthberts Millford predstavuje prémiový podklad pre profesionálnych výtvarníkov, ktorí vyžadujú dlhší čas spracovania pri maľbe technikou mokrým do mokrého. Je vyrobený zo 100 % bavlny na tradičnom valcovom site s gramážou 300 g/m² a zámerným silným glejením, ktoré drží pigmenty na povrchu pre maximálnu brilanciu a sýtosť farieb. Blok obsahuje 20 listov bieleho papiera s jemným zrnom (Cold Pressed) a je lepený po všetkých štyroch stranách, čo zabezpečuje vysokú stabilitu proti krúteniu.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: St Cuthberts Millford
  • Materiál: 100 % bavlna (archívny papier, bez obsahu kyselín, bez optických zjasňovačov, pufrovaný uhličitanom vápenatým, pH 7–9)
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 20 listov
  • Štruktúra povrchu: Jemné zrno (Cold Pressed), obojstranne použiteľný
  • Viazanie: Blok lepený po 4 stranách
  • Farba papiera: Biela
  • Rozmery v ponuke: 31 × 23 cm až 31 × 41 cm
  • Krajina pôvodu: Veľká Británia

Využitie a techniky

Blok je navrhnutý špeciálne pre náročné akvarelové techniky, vymývanie, odoberanie farby a prepracovanie detailov. Vďaka silnému glejeniu a náhodne usporiadaným bavlneným vláknam si zachováva rovný povrch bez vlnenia a jeho receptúra neobsahuje žiadne živočíšne zložky.

Často kladené otázky

Aká je gramáž papiera a zvládne aj mokré techniky bez krútenia? Vďaka gramáži 300 g/m², náhodne usporiadaným bavlneným vláknam a lepeniu po štyroch stranách zostáva papier po navlhčení stabilný a odolný voči deformáciám.

Je papier vyrobený z bavlny a je bez obsahu kyselín? Áno, ide o papier zo 100 % bavlny, ktorý je archívny, bez obsahu kyselín, pufrovaný a neobsahuje optické zjasňovače.

Sú listy v bloku lepené? Áno, blok je pevne lepený po všetkých 4 stranách, čo udržiava listy dokonale napnuté počas práce.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné