Späť do obchodu CNST47030001011_D

Akvarelový blok CANSON St Cuthberts Bockingford 300 g/m² 12 listov špirála 18 – 41 cm

Skladom

Vybrať variant
€26,50
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový blok CANSON St Cuthberts Bockingford s gramážou 300 g/m² je prémiový papier umeleckej kvality vyrobený tradične na valcovom site vo Veľkej Británii. Ponúka jemne zrnitý povrch (lisovaný za studena / Cold Pressed) a praktickú špirálovú väzbu s 12 listami, čo z neho robí ideálny podklad pre začínajúcich aj skúsených výtvarníkov. Vďaka výnimočnej schopnosti odoberania farby umožňuje pigment zosvetliť až na čistú bielu papiera a poskytuje vysokú rozmerovú stálosť.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: St Cuthberts Bockingford
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 12 listov
  • Väzba: krúžková (špirálová)
  • Povrch: jemne zrnitý (lisovaný za studena / Cold Pressed), biela farba
  • Materiál: 100 % bezdrevná bielená buničina s vysokým podielom alfa-celulózy
  • Vlastnosti: bezkyslý (acid-free), pH 7 – 9, pufrovaný uhličitanom vápenatým, bez optických zjasňovačov, svetlostálosť podľa modrej vlnenej stupnice min. 6+, receptúra bez živočíšnych zložiek
  • Rozpätie formátov: 18 – 41 cm (rozmery od 18 × 13 cm do 41 × 31 cm)
  • Krajina pôvodu: Veľká Británia

Využitie a techniky

Papier je primárne určený na akvarel a mokré techniky, no výborne poslúži aj pri práci s kvašom, akrylom, pastelom, perom, tušom, ceruzkou či uhlíkom.

Často kladené otázky

Aká je gramáž papiera a zvládne aj mokré techniky bez krútenia? Papier má gramáž 300 g/m², je rozmerovo stabilný a po navlhčení ostáva rovný.

Aký typ povrchu má tento akvarelový blok? Blok má jemne zrnitý povrch (lisovaný za studena / Cold Pressed) tvarovaný prírodnými vlnenými plsťami s náhodnou textúrou.

Ako sú listy v bloku spojené? Listy drží pohromade pevná krúžková (špirálová) väzba.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné