Späť do obchodu ARCA17950AKVARE_70

Akvarelový blok ARCHES HP prírodná biela 300 g/m² – 20 listov

Skladom

Vybrať variant
€49,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový blok ARCHES HP v prírodnej bielej farbe je profesionálny papier zo 100 % bavlny s gramážou 300 g/m², určený pre náročných umelcov a precíznu maľbu. Vyrába sa tradičnou metódou na valcovom site (mould-made) vo Francúzsku a vďaka unikátnemu glejeniu želatínou „do jadra“ poskytuje výnimočnú odolnosť, stálosť a žiarivosť farieb. Blok obsahuje 20 listov lepených po obvode, ktoré držia tvar a minimalizujú vlnenie papiera.

Parametre produktu

  • Značka: ARCHES
  • Produktový rad: Arches Aquarelle HP
  • Materiál: 100 % bavlna
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 20 listov (lepené po obvode)
  • Farba: Prírodná biela (Natural White, bez optických zjasňovačov)
  • Vlastnosti: Mould-made, glejený želatínou vnútorne aj povrchovo, bez kyselín (acid-free), pH neutrálny, archívny, ošetrený proti plesni
  • Krajina pôvodu: Francúzsko

Použitie

Blok je navrhnutý špeciálne pre profesionálnu akvarelovú maľbu a techniky vyžadujúce precíznosť. Výborne znáša viacnásobné lavírovanie, odoberanie farby, maskovaciu kvapalinu, vyškrabávanie, gumovanie aj použitie maliarskej pásky bez poškodenia povrchu.

Často kladené otázky

Ako papier reaguje na vodu a navlhčenie?
Po navlhčení sa rovnomerne napína a vďaka lepeniu po obvode aj želatínovému glejeniu vykazuje len minimálne zvlnenie.

V čom spočíva výhoda glejenia želatínou „do jadra“?
Glejenie vnútorne aj na povrchu udržiava pigment na povrchu papiera bez nežiaduceho presakovania a zvyšuje žiarivosť i priehľadnosť farieb.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné