Späť do obchodu ARCA179510AKVARE_2

Akvarelový blok ARCHES Aquarelle hrubozrnný prírodná biela 300 g/m² – 12 listov

Skladom

Vybrať variant
€29,90
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový blok ARCHES Aquarelle predstavuje legendárny papier zo 100 % bavlny s gramážou 300 g/m², určený pre profesionálnych umelcov a náročné akvarelové techniky. Vyrába sa tradičnou metódou na valcovom site (mould-made) vo Francúzsku a ako jeden z mála papierov je klížený prírodnou želatínou „do jadra“ — vnútorne aj povrchovo. Tento postup zaručuje výnimočnú stálosť, žiarivosť farieb a vysokú odolnosť pri vrstvení a vymývaní.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Značka: ARCHES
  • Produktový rad: Aquarelle
  • Materiál: 100 % bavlna (mould-made)
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Štruktúra: hrubozrnná (rough)
  • Počet listov: 12 listov
  • Odtieň: prírodná biela (bez optických zjasňovačov)
  • Vlastnosti papiera: klížený želatínou do jadra, acid-free, pH neutrálny, ošetrený proti plesniam, archívny
  • Krajina pôvodu: Francúzsko

Použitie

Blok je určený predovšetkým na akvarel a mokré techniky. Papier znesie viacnásobné lavírovanie, vyškrabávanie, gumovanie, použitie maskovacej tekutiny aj maliarskej pásky bez poškodenia vlákien a po navlhčení sa rovnomerne napína s minimálnym zvlnením.

Často kladené otázky

Ako funguje klíženie želatínou do jadra?
Želatína aplikovaná vnútorne aj na povrchu udržiava pigment na povrchu papiera bez nežiaduceho presakovania, čím zachováva prirodzenú žiarivosť a transparentnosť akvarelových farieb.

Zvládne papier použitie maskovacej kvapaliny či vyškrabávanie?
Áno, pevný bavlnený povrch znesie maskovaciu tekutinu, odoberanie farby, vyškrabávanie aj odliepanie pásky bez poškodenia štruktúry.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné