Späť do obchodu PNT4454_44542

Priehľadné akrylové gule Pentart na dekorovanie

Skladom

Vybrať variant
€4,19
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Priehľadné akrylové gule Pentart predstavujú základný polotovar pre rozmanité tvorivé a dekoračné projekty. Vďaka svojmu číremu vyhotoveniu sú ideálne pre umelcov aj kreatívcov, ktorí hľadajú univerzálny podklad na vlastné dotvorenie. Ponúkajú široké možnosti využitia pri sezónnej aj celoročnej výrobe dekorácií.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Kolekcia: PENTA COLLECTION | ACRYLIC ITEMS
  • Materiál: akryl
  • Použitie: univerzálne

Využitie a techniky

Akrylové gule majú univerzálne využitie a sú vhodné na rôzne kreatívne techniky a dekoračné postupy.

Často kladené otázky

Na aké projekty sú akrylové gule vhodné?
Majú univerzálne použitie na kreatívne a dekoračné projekty.

Z akej kolekcie tieto predmety pochádzajú?
Sú súčasťou série PENTA COLLECTION | ACRYLIC ITEMS od značky Pentart.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné