Späť do obchodu GDNFLIN118_24654

Akrylová farba GOLDEN Fluid Interference 118 ml

Skladom
(3)

Vybrať variant
€33,01
€279,75 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akrylová farba GOLDEN Fluid Iridescent je profesionálna akrylová farba na maľovanie s perleťovým metalickým efektom, ktorý mení svoj lesk podľa dopadu svetla. Vďaka tekutej konzistencii sa ideálne hodí na lazúrovanie, maľovanie detailov, pouring, ako aj airbrush techniky. Táto akrylová farba na plátno ponúka rovnaký pigmentový náboj ako Heavy Body séria, no vo forme podobnej hustej smotane. Výborne sa mieša s médiami a gélmi, neobsahuje žiadne plnivá a zachováva vysokú kryciu schopnosť aj pri tenkej vrstve. Efekt „Iridescent“ nevzniká z kovových pigmentov, ale z lomu svetla, čím vytvára neopakovateľný vizuálny dojem najmä na tmavých podkladoch. Vyberte si svoj odtieň a dodajte svojmu dielu svetelnú hĺbku a lesk.

Značka GOLDEN patrí medzi špičku v oblasti umeleckých farieb. Vyrába sa v USA, je obľúbená medzi profesionálnymi umelcami a uznávaná pre kvalitu, inováciu a svetelnú stálosť svojich pigmentov.

Parametre produktu:

  • Objem: Akrylová farba GOLDEN Fluid Iridescent
  • Objem: 118 ml
  • Konzistencia: tekutá, pigmentovaná
  • Povrchy: plátno, papier, drevo, textil
  • Efekt: perleťový, meniaci sa metalický lesk
  • Značka: GOLDEN (USA)
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.6 3 hodnotení

Vzal som si zlatý odtieň a ten efekt pri zmene svetla vyzerá na plátne fakt profesionálne.

Dávid Overená recenzia

Balenie 118 ml mi vydrží celú večnosť, keďže farba je vysoko koncentrovaná a krásne sa leskne.

Simon Overená recenzia

Tento produkt používam na dozdobenie svojich malieb, ten perleťový odlesk je presne to, čo som hľadal.

Norbert Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné