Späť do obchodu KRL833400

Záverečný lak v spreji Solo Goya 400 ml - matný

Skladom
(5)
€15,10
€37,75 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Konečne lak, ktorý sa neleskne a neničí mi hlboký dojem z maľby. Matný efekt je presne taký jemný, ako som si predstavovala.

Diana Overená recenzia

Sprej je super, nanesie sa rovnomerne a povrch zostáva príjemne matný. Určite si objednám ďalšie balenie.

Patrícia Overená recenzia

Matný lak od Solo Goya používam pravidelne na všetky svoje portréty. Oceňujem, že nezmení odtieň farieb a pôsobí veľmi prirodzene.

Martin Overená recenzia

Výborný lak, funguje presne podľa popisu.

Peter Overená recenzia

Som maximálne spokojná, lak sa nelepí a má pekný zamatový povrch.

Tomáš Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Tekuté perly - PEARL PEN

Tekuté perly - PEARL PEN


3,49 € Jednotková cena 116,33 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Lepidlo na metalické plátky 50 ml

Lepidlo na metalické plátky 50 ml


2,66 € Jednotková cena 53,20 €/l
Pentart
Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml

Praskajúca pasta metallic Pentart 100 ml


5,01 € Jednotková cena 50,10 €/l
Pentart
(5)
Tekuté perly - PERLEN Pen

Tekuté perly - PERLEN Pen


3,99 € Jednotková cena 137,59 €/l
KREUL

Posledné Videné