Acrylic Gesso ROSA Studio

Skladom

Vybrať variant
€5,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
ROSA Studio

Acrylic Gesso is a professional-grade surface preparation primer designed to create an optimal painting ground on canvas, wood, cardboard, paper, and other porous surfaces. This water-based acrylic gesso seals the surface and creates a uniform, slightly absorbent white ground that improves paint adhesion and prevents oil from acrylic or oil paints from penetrating into the support material. The smooth, even application ensures consistent color performance and extends the life of both the painting and the surface. Essential for artists who stretch their own canvases or prepare custom painting surfaces, it can be applied with a brush or roller in one or two coats. Dries quickly to a flexible, non-cracking film. Compatible with both acrylic and oil painting techniques. A fundamental studio supply for serious painters.

Product Parameters:


  • EAN: 4823098514039
  • Brand: ROSA Studio
  • Base: water-based
  • Suitable for: canvas, wood, cardboard, paper
  • Compatible with: acrylic and oil paints
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné