Späť do obchodu RSK2200_01

Acrylic for decor, metallic, 20 ml, ROSA Talent

Skladom
(3)

Vybrať variant
€1,55
€77,50 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

ROSA TALENT Metallic Acrylic Paint for Decoration is a high-quality craft acrylic paint with a smooth consistency and a brilliant metallic finish, designed for a wide range of creative and decorative applications. These hobby acrylic paints provide excellent adhesion, good coverage, and a rich shimmering effect, making them ideal for techniques such as decoupage, decorative painting, detail highlighting, festive decorations, and mixed media projects. They are suitable for use on various surfaces including wood, cardboard, paper, MDF, ceramic, plaster, and fabric, offering versatile performance for hobbyists and artists alike. The paint applies evenly, can be easily combined with matte colors from the ROSA Talent range, and its fast-drying water-based formula ensures comfortable and safe use at home, in studios, or in workshops. Once dry, it creates a decorative layer with an elegant metallic sheen that adds depth, shine, and a luxurious look to your projects. The compact container ensures easy application, precise use, and convenient storage.

Product Parameters:


  • Volume: 20 ml
  • Type: decorative acrylic paint (metallic)
  • Finish: metallic
  • Base: water-based
  • Usage: decoration, decoupage, mixed media, detail highlighting
  • Suitable surfaces: wood, cardboard, paper, MDF, ceramic, plaster, fabric
  • Features: metallic effect, good coverage, fast drying, easy application
  • Packaging: compact container
  • Brand: ROSA Talent
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 3 hodnotení

Farba vyschla rýchlejšie než za dva dni, z rúk sa zmýva dobre. Len uzáver by mohol byť lepší, inak super.

Jana Overená recenzia

Farby sa krásne miešajú a výsldné odtiene sú čisté. Žiadne kalenie.

Eva Overená recenzia

Výborná kúpa, som nadešný. Určite si objednám znova, keď sa minie.

Anna Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné