Umelecké farby

1146 produktov

Prejsť na zoznam výsledkov
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
  • Akrylové farby Schmincke AKADEMIE 60 ml

    Akrylové farby Schmincke AKADEMIE 60 ml

    
    6,40 € Jednotková cena 106,67 €/l
    Schmincke
    (3)
  • Metalická akrylová farba Pentart 100 ml

    Metalická akrylová farba Pentart 100 ml

    
    Cena po zľave  4,99 € Normálna cena  5,49 € Jednotková cena 49,90 €/l
    Pentart
  • Akvarelové farby SOLO GOYA Artist 1

    Akvarelové farby SOLO GOYA Artist 1

    
    3,25 €
    KREUL
    (5)
  • Akrylová farba Van Gogh 40 ml

    Akrylová farba Van Gogh 40 ml

    
    5,79 € Jednotková cena 144,75 €/l
    Van Gogh
    (5)
  • Metalické akrylové farby El Greco - Kreul / sada 4 x 75 ml

    Metalické akrylové farby El Greco - Kreul / sada 4 x 75 ml

    
    18,70 € Jednotková cena 62,33 €/l
    KREUL
    (1)
  • Lesklá akrylová farba Decola 56 ml

    Lesklá akrylová farba Decola 56 ml

    
    2,39 € Jednotková cena 42,68 €/l
    St.Petersburg / Nevskaya Palitra
  • Prírodná ekologická farba NATURE KREUL

    Prírodná ekologická farba NATURE KREUL

    
    4,10 € Jednotková cena 82,00 €/l
    KREUL
  • Podkladový šeps biely PENTART

    Podkladový šeps biely PENTART

    
    3,40 € Jednotková cena 34,00 €/l
    Pentart
  • Akrylová farba Pebeo ORIGIN 120 ml

    Akrylová farba Pebeo ORIGIN 120 ml

    
    6,29 € Jednotková cena 52,42 €/l
    PEBEO
    (2)
  • Sada akrylových farieb Nassau Fine Art 18 x 36 ml

    Sada akrylových farieb Nassau Fine Art 18 x 36 ml

    
    Cena po zľave  14,99 € Normálna cena  16,00 € Jednotková cena 23,13 €/l
    Nassau
  • Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

    Sada metalických akrylových farieb ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

    
    14,49 € Jednotková cena 60,38 €/l
    Kompozit
    (3)
  • Akrylová farba Pebeo ORIGIN 60 ml

    Akrylová farba Pebeo ORIGIN 60 ml

    
    3,99 € Jednotková cena 66,50 €/l
    PEBEO
    (3)
  • Sada akvarelových farieb Nassau Fine Art

    Sada akvarelových farieb Nassau Fine Art

    
    2,00 €
    Nassau
  • Akrylová farba Royal Essentials 500 ml

    Akrylová farba Royal Essentials 500 ml

    
    9,49 € Jednotková cena 18,98 €/l
    Royal & Langnickel
    (1)
  • Akrylová farba Solo Goya TRITON 2500 ml

    Akrylová farba Solo Goya TRITON 2500 ml

    
    26,50 € Jednotková cena 10,60 €/l
    KREUL
    (6)
  • Sada akrylových farieb ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml

    Sada akrylových farieb ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml

    
    20,09 € Jednotková cena 44,64 €/l
    Royal Talens
O tejto kategórii
V skratke

Výber správnej farby závisí od tvojho zámeru. Ak hľadáš trvácnosť a pomalé schnutie, siahni po olejových farbách. Pre rýchlu prácu a univerzálnosť sú ideálne akrylové farby. Akvarel ti zas prinesie jemnosť a priehľadnosť. V našej ponuke nájdeš overené značky ako Royal Talens, KREUL či PENTART, ktoré uspokoja začiatočníkov aj profesionálov. Vyber si tie pravé a začni tvoriť.

Umelecké farby pre každú techniku a každého umelca

Či maľuješ akrylom na plátno, akvarelom na papier alebo olejom na dosku – umelecké farby sú základom každého výtvarného diela. V ARTMiE ponúkame stovky odtieňov od svetových značiek ako KREUL, Winsor & Newton, Schmincke, Pebeo a LUKAS. Každá farba v našom sortimente spĺňa vysoké nároky na pigmentáciu, kryciu schopnosť a svetlostálosť.

Aké typy umeleckých farieb ponúkame?

Naša ponuka pokrýva všetky hlavné maliarske techniky:

Ako si vybrať správne umelecké farby?

Výber závisí od techniky, podkladu a tvojich skúseností:

  • Začiatočníci – odporúčame akrylové farby, sú odpúšťajúce a ľahko sa s nimi pracuje
  • Pokročilí maliari – olejové farby ponúkajú najväčšiu hĺbku farieb a možnosti miešania
  • Ilustrátori a dizajnéri – akvarelové farby a gvaš pre jemné detaily

Ak si nie si istý, začni so sadou – v našich kreatívnych setoch nájdeš všetko, čo potrebuješ na začiatok.

Prečo nakupovať umelecké farby v ARTMiE?

Pracujeme výhradne so značkami, ktoré spĺňajú profesionálne štandardy. Každú farbu testujeme a vyberáme tak, aby si dostal skutočnú kvalitu – nie riedený pigment v peknom obale.

Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi študentskými a profesionálnymi farbami?

Študentské farby majú nižšiu koncentráciu pigmentu a sú cenovo dostupnejšie. Profesionálne farby ponúkajú intenzívnejšie odtiene, lepšiu svetlostálosť a vyššiu kryciu schopnosť. Pre začiatočníkov sú študentské farby úplne dostačujúce.

Ktorá značka umeleckých farieb je najlepšia?

Závisí od techniky. Pre akryl odporúčame KREUL a Liquitex, pre olej Winsor & Newton a Schmincke, pre akvarel Daniel Smith a Schmincke. V ARTMiE nájdeš farby od viac než 40 svetových značiek.

Dajú sa umelecké farby miešať medzi sebou?

Áno, farby rovnakého typu (akryl s akrylom, olej s olejom) sa dajú voľne miešať. Odporúčame miešať farby od rovnakého výrobcu pre najlepší výsledok. Nikdy nemiešaj olej s akrylom – majú rôzne chemické základy.

Súvisiace kategórie
Farby a prípravky