Späť do obchodu SCH23-027_111

Akrylové farby Schmincke AKADEMIE 250 ml

Skladom
(3)

Vybrať variant
€13,45
€53,80 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.6 3 hodnotení

Konečne som našla poriadne balenie kadmiovej žltej, ktoré mi vydrží aj na veľké plátna. Kvalita farby je fantastická, vôbec nepraská.

Martin Overená recenzia

Ako profesionálny maliar som si kúpil čiernu na väčšie plochy a som maximálne spokojný s kryvostou. Pomer ceny a objemu je pri tomto balení vynikajúci.

Peter Overená recenzia

Túto titánovú bielu kupujem pravidelne, lebo spotreba je pri mojich abstraktných dielach obrovská. Je to absolútny základ, ktorý v ateliéri nesmie chýbať.

Tomáš Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba s metalickým efektom 70 g

Akrylová farba s metalickým efektom 70 g


3,75 € Jednotková cena 53,57 €/kg
Kompozit
Gvašové farby TEMPERA SOLO GOYA 20 ml

Gvašové farby TEMPERA SOLO GOYA 20 ml


3,65 € Jednotková cena 182,50 €/l
KREUL
(5)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE
Akrylová farba ARTMIE Euforia 430 ml

Akrylová farba ARTMIE Euforia 430 ml


15,65 € Jednotková cena 36,40 €/l
ARTMiE

Posledné Videné