Späť do obchodu DOCGOR907300

Zberateľské puzdro na pečiatky DOCRAFTS Santoro Gorjuss na 20 pečiatok

Skladom
€34,50
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Zberateľské puzdro DOCRAFTS Santoro Gorjuss slúži na prehľadné usporiadanie a ochranu zbierky gumových pečiatok. Vďaka priehľadným vreckám pojme až 20 pečiatok na podkladovej fólii, pričom jednotlivé motívy vidíte bez potreby ich vyberania. Predstavuje praktické riešenie pre scrapbookingových tvorcov a zberateľov, ktoré chráni pomôcky pred prachom a ohýbaním.

Parametre produktu

  • Značka: DOCRAFTS
  • Motív: Santoro Gorjuss
  • Kapacita: až 20 pečiatok
  • Balenie: 1 ks
  • Hmotnosť: 0,68 kg
  • Technika: scrapbooking

Použitie a údržba

Puzdro je určené na ukladanie cling gumových pečiatok na podkladovej fólii. Vďaka kompaktnému formátu ho možno ľahko uložiť do poličky alebo prenášať a priehľadné vrecká stačí v prípade potreby jednoducho utrieť vlhkou handričkou.

Často kladené otázky

Koľko pečiatok sa zmestí do tohto puzdra? Puzdro má kapacitu až na 20 pečiatok uložených v priehľadných vreckách.

Ako sa udržiavajú priehľadné vrecká v puzdre? Vrecká možno v prípade potreby jednoducho pretrieť vlhkou handričkou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Pentart Deluxe Paste pasta na 3D efekty 100 ml

Pentart Deluxe Paste pasta na 3D efekty 100 ml


6,12 € Jednotková cena 61,20 €/l
Pentart
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné