Späť do obchodu LKSK2208012500

Záverečný matný lak na akryl LUKAS – 125 ml

Skladom
€16,29
€130,32 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Záverečný matný lak LUKAS s objemom 125 ml je určený na ochranu hotových akrylových malieb. Vytvára matný, priehľadný ochranný film bez rušivých odleskov, ktorý spoľahlivo chráni dielo pred vonkajšími vplyvmi. Je ideálnym doplnkom pre akrylové farby a médiá tradičnej značky LUKAS.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Typ produktu: matný záverečný lak
  • Objem: 125 ml
  • Farba: transparentná
  • Určenie: akrylová maľba
  • Balenie: 1 ks

Spôsob použitia

Lak sa nanáša mäkkým plochým syntetickým štetcom v tenkých a rovnomerných vrstvách na čistý a dokonale suchý povrch maľby. Medzi nanášaním jednotlivých vrstiev nechajte povrch dôkladne zaschnúť.

Často kladené otázky

Aký výsledný efekt lak zanecháva? Lak vytvára rovnomerný matný a priehľadný ochranný film bez odleskov.

Na aké techniky je tento lak určený? Produkt je špeciálne navrhnutý na fixáciu a ochranu akrylových malieb a dopĺňa akrylové farby i médiá LUKAS.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné