Späť do obchodu LKSK2209012500

Záverečný lesklý lak LUKAS – 125 ml

Skladom
€16,29
€130,32 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Záverečný lesklý lak LUKAS je transparentný ochranný lak určený na finálnu fixáciu akrylovej maľby. Na povrchu vytvára vysoko lesklý a priehľadný film, ktorý spoľahlivo chráni hotové umelecké dielo. Je ideálnym doplnkom pre akrylové farby a médiá LUKAS, značky s tradíciou od roku 1862.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Typ: lesklý záverečný lak na akryl
  • Objem: 125 ml
  • Farba: transparentná
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Hmotnosť: 0,13 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Použitie a aplikácia

Lak sa nanáša v tenkých a rovnomerných vrstvách mäkkým plochým syntetickým štetcom na čistý a dokonale suchý povrch maľby. Medzi nanášaním jednotlivých vrstiev je potrebné nechať lak riadne zaschnúť.

Často kladené otázky

Pre akú techniku je tento lak určený? Lak je špeciálne vyvinutý na ochranu diel vytvorených akrylovými farbami a médiami.

Aký výsledný efekt lak zanecháva? Po zaschnutí vytvára priehľadný ochranný film s vysokým leskom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné