Záverečný matný lak Pentart

Skladom

Vybrať variant
€3,49
€34,90 / l
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Záverečný matný lak Pentart je lak na vodnej báze určený na finálnu fixáciu a ochranu umeleckých diel. Vytvára rovnomerný matujúci efekt a po úplnom uschnutí zostáva povrch vodoodolný. Lak je riediteľný vodou, vďaka čomu sa s ním ľahko a prakticky pracuje.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Typ: záverečný lak
  • Efekt: matný
  • Báza: vodná (vodou riediteľný)
  • Vlastnosti: po uschnutí vodoodolný
  • Dostupné objemy: 50 ml, 100 ml, 230 ml

Často kladené otázky

Je tento lak po uschnutí odolný voči vode? Áno, po riadnom uschnutí lak vytvorí vodoodolnú vrstvu.

Dá sa lak v prípade potreby riediť? Áno, lak je vyrobený na vodnej báze a je riediteľný vodou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Tekutá glazúra Pentart lesklá

Tekutá glazúra Pentart lesklá


7,49 € Jednotková cena 74,90 €/l
Pentart
Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml

Fixatív v spreji ARTMIE Lumina 400 ml


7,85 € Jednotková cena 19,63 €/l
GHIANT
Kontúrovacia farba Pentart 20 ml

Kontúrovacia farba Pentart 20 ml


Cena po zľave  3,95 € Normálna cena  3,99 € Jednotková cena 197,50 €/l
Pentart
(4)
Záverečný lak lesklý PENTART

Záverečný lak lesklý PENTART


3,49 € Jednotková cena 34,90 €/l
Pentart
Trblietavý prášok Kompozit 60 g

Trblietavý prášok Kompozit 60 g


4,30 € Jednotková cena 71,67 €/kg
Kompozit
(2)
Tekutý kov na báze živice 50 ml - KREUL

Tekutý kov na báze živice 50 ml - KREUL


7,79 € Jednotková cena 155,80 €/l
KREUL

Posledné Videné