Späť do obchodu RMSAR0751-GE

Veľká sada akrylových farieb Nassau Fine Art - 30 x 12 ml

€9,30
€25,83 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akrylové farby na maľovanie Nassau Fine Art sú na báze 100 % akrylátovej živice a sú rýchloschnúce. Majú krémovú konzistenciu a koncentrované veľmi pevné kvalitné pigmenty. Tie sa medzi sebou ľahko spájajú a vytvárajú nekonečné odtiene ďalších farieb. Vo vode rozpustné vlastnosti ich robia ideálnymi farbami pre použitie na rôznych podkladoch. Pretože sú cenovo dostupné, môžete si dovoliť viac experimentovať a popustiť uzdu fantázii. Ideálne pre deti a začínajúcich maliarov. Sada obsahuje okrem 30 x 12 ml akrylových farieb aj praktickú plastovú paletu na miešanie farieb.

Parametre produktu:

  • Akrylové farby Nassau Fine Art
  • Veľká sada obsahuje 30 x 12 ml farieb a malú plastovú paletu na miešanie farieb
  • Vhodné na papier, plátno, lepenku, kartón, drevo,..
  • Vhodné pre začiatočníkov
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba s metalickým efektom 70 g

Akrylová farba s metalickým efektom 70 g


3,75 € Jednotková cena 53,57 €/kg
Kompozit
Gvašové farby TEMPERA SOLO GOYA 20 ml

Gvašové farby TEMPERA SOLO GOYA 20 ml


3,65 € Jednotková cena 182,50 €/l
KREUL
(5)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE
Akrylová farba ARTMIE Euforia 430 ml

Akrylová farba ARTMIE Euforia 430 ml


15,65 € Jednotková cena 36,40 €/l
ARTMiE

Posledné Videné