Späť do obchodu GDN0003571_5

Tvrdá akrylová modelovacia pasta GOLDEN Hard Molding Paste


Vybrať variant
€22,90
€96,62 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Hard Molding Paste je krycia akrylová modelovacia pasta určená pre umelcov, ktorí pracujú s akrylom a potrebujú vytvoriť odolné, brúsiteľné reliéfy a štruktúry. Po zaschnutí vytvára mimoriadne tvrdý, pevný a nepružný matný film archívnej kvality. Tento povrch je možné po dôkladnom vyschnutí ďalej mechanicky opracovávať brúsením, rezaním či vŕtaním.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Produktový rad: Hard Molding Paste
  • Forma: pastózna
  • Cieľová skupina: profesionáli
  • Vlastnosti povrchu: matný, krycí, vodoodolný po zaschnutí
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Pastu nanášajte špachtľou vo vrstvách na pevné, nepružné podklady – pre svoju nízku pružnosť nie je vhodná na napnuté maliarske plátno. Počas práce je riediteľná vodou a možno ju tónovať akrylovými farbami GOLDEN. Pred brúsením a ďalším opracovaním nechajte nanesenú vrstvu dôkladne preschnúť.

Často kladené otázky

Môžem túto pastu použiť na napnuté plátno? Nie, pre jej vysokú tvrdosť a nízku pružnosť je pasta určená výhradne na pevné, nepružné podklady.

Dá sa pasta po zaschnutí mechanicky opracovávať? Áno, po úplnom zaschnutí vzniká mimoriadne tvrdý povrch, ktorý možno bez problémov brúsiť, rezať aj vŕtať.

Je možné pastu miešať s farbami? Áno, pastu môžete tónovať a miešať s akrylovými farbami GOLDEN a počas práce ju riediť vodou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné