Späť do obchodu JOV973_11

Trojhranné voskovky JOVI Triwax – rôzne odtiene


Vybrať variant
€3,89
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Trojhranné voskovky JOVI Triwax z radu Jumbo Easy Grip sú navrhnuté špeciálne pre deti v predškolskom a mladšom školskom veku. Ergonomický trojhranný tvar prirodzene navádza prsty k správnemu úchopu, napomáha rozvoju jemnej motoriky pred nácvikom písania a zabraňuje kotúľaniu voskovky po stole. Celé telo je vyrobené z plnej farebnej hmoty bez obalu, vďaka čomu sa využije bezo zvyšku, pri bežnom páde sa neláme a nešpiní ruky.

Parametre produktu

  • Značka: JOVI
  • Rad: Triwax (Jumbo Easy Grip)
  • Tvar: trojhranný prierez
  • Určenie: pre deti predškolského a mladšieho školského veku
  • Bezpečnosť: bez hlavných alergénov, spĺňa normu EN 71
  • Vlastnosti: bez zápachu, odolné voči lámaniu, možnosť orezávania bežným strúhadlom

Využitie a techniky

Voskovky JOVI Triwax vytvárajú hladkú, rovnomernú a sýtu kryciu stopu. Sú vhodné na klasickú kresbu, vyfarbovanie plôch, tieňovanie od svetlých po tmavé tóny, vrstvenie farieb aj techniku zoškrabávania (sgrafito). Pre jemné detaily a obrysy ich možno ľahko orezať štandardným strúhadlom.

Často kladené otázky

Dajú sa voskovky ľahko vyprať z oblečenia? Prípadné škvrny z textílií sa dajú jednoducho odstrániť ručným praním pomocou bežného mydla.

Sú tieto voskovky bezpečné pre deti? Áno, voskovky sú bez zápachu, neobsahujú hlavné alergény a spĺňajú prísne bezpečnostné normy EN 71.

Nelámu sa voskovky pri používaní a dajú sa strúhať? Vďaka odolnej celistvej hmote sa voskovky pri páde nelámu a možno ich podľa potreby strúhať bežným strúhadlom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné