Späť do obchodu JOV73612HB

Trojhranné grafitové ceruzky JOVI HB 12 ks

Skladom
€2,75
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Trojhranné grafitové ceruzky JOVI s tvrdosťou HB sú určené na písanie, skicovanie a kresbu líniou. Vďaka ergonomickému trojhrannému tvaru tela napomáhajú správnemu úchopu ruky a neodkotúľajú sa zo stola. Sú vhodné pre deti od 3 rokov, školákov aj začínajúcich tvorcov.

Parametre produktu:

  • Značka: JOVI
  • Typ produktu: grafitová ceruzka
  • Tvrdosť tuhy: HB
  • Tvar tela: trojhranný, tenký
  • Materiál: extra mäkké drevo
  • Stav hrotu: dodávané s ostrúhaným hrotom
  • Balenie: 12 ks
  • Certifikácia: EN 71
  • Určenie: deti od 3 rokov, škola, skicovanie

Použitie a techniky:

Vyvážená tuha tvrdosti HB zanecháva dostatočne tmavú stopu na papieri a zároveň sa ľahko koriguje a vymazáva bežnou gumou. Extra mäkké drevo zaručuje hladké a jednoduché strúhanie.

Často kladené otázky:

Sú ceruzky v balení už orezané? Áno, každá ceruzka v balení je dodaná s ostrúhaným hrotom, pripravená na okamžité použitie.

Pre aký vek sú tieto ceruzky bezpečné? Ceruzky spĺňajú normu EN 71 a sú vhodné pre deti od 3 rokov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné