Späť do obchodu JOV73612HB

Trojhranné grafitové ceruzky JOVI HB 12 ks

€2,75
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Trojhranné grafitové ceruzky JOVI s tvrdosťou HB sú určené na písanie, skicovanie a kresbu líniou. Vďaka ergonomickému trojhrannému tvaru tela napomáhajú správnemu úchopu ruky a neodkotúľajú sa zo stola. Sú vhodné pre deti od 3 rokov, školákov aj začínajúcich tvorcov.

Parametre produktu:

  • Značka: JOVI
  • Typ produktu: grafitová ceruzka
  • Tvrdosť tuhy: HB
  • Tvar tela: trojhranný, tenký
  • Materiál: extra mäkké drevo
  • Stav hrotu: dodávané s ostrúhaným hrotom
  • Balenie: 12 ks
  • Certifikácia: EN 71
  • Určenie: deti od 3 rokov, škola, skicovanie

Použitie a techniky:

Vyvážená tuha tvrdosti HB zanecháva dostatočne tmavú stopu na papieri a zároveň sa ľahko koriguje a vymazáva bežnou gumou. Extra mäkké drevo zaručuje hladké a jednoduché strúhanie.

Často kladené otázky:

Sú ceruzky v balení už orezané? Áno, každá ceruzka v balení je dodaná s ostrúhaným hrotom, pripravená na okamžité použitie.

Pre aký vek sú tieto ceruzky bezpečné? Ceruzky spĺňajú normu EN 71 a sú vhodné pre deti od 3 rokov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné