Tabuľka na maľovanie 12ks so štetcom

€1,50
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Rozvíjajte svoju kreativitu s touto sadou akvarelových tabliet Grafix, ktorá je ideálna pre umelcov všetkých vekových kategórií. Táto praktická paleta obsahuje 12 žiarivých akvarelových tabliet, ktoré sa okamžite aktivujú len kvapkou vody zo štetca. Tieto akvarelové tablety, ideálne na skicovanie, ilustrovanie a vyfarbovanie, ponúkajú hladkú, miešateľnú farbu, ktorá je ideálna na použitie na papier, kartón a iné porézne povrchy. Táto súprava je vyrobená s bezpečným zložením a je špeciálne navrhnutá pre deti, takže je skvelou a bezpečnou výtvarnou pomôckou pre deti vo veku od 3 rokov na objavovanie ich umeleckého talentu. Je to základná maliarska súprava pre začiatočníkov, študentov a hobbyistov, ktorí hľadajú prenosný a nešpinavý spôsob, ako si užiť maľovanie akvarelom. Kompaktné puzdro uľahčuje skladovanie a prenášanie, vďaka čomu sú vaše tvorivé nástroje vždy pripravené na ďalší projekt, či už doma, v triede alebo na cestách.

  • Obsah: 12 akvarelových tabliet
  • Typ: Akvarelové farbičky s vodovými farbami: Sada suchých akvarelových farieb
  • Obsahuje: Integrovaný štetec
  • Vhodnosť pre vek: Vhodné pre vekovú kategóriu 3+
  • Vlastnosti: prenosný kufrík
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné