Späť do obchodu LKSK22740012

Štruktúrovacia pasta LUKAS zlatá 125 ml

Skladom
€12,99
€103,92 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Štruktúrovacia pasta LUKAS zlatá je hotová akrylová hmota so zlatým kovovým efektom, určená na vytváranie reliéfnych a dekoratívnych povrchov v maľbe a mixed media technikách. Schne brilantne a po úplnom zaschnutí vytvára vodovzdornú štruktúru. Je ideálna pre výtvarníkov a hobby tvorcov, ktorí chcú svojim dielam dodať plastický rozmer a metalický lesk.

Parametre produktu:

  • Značka: LUKAS
  • Typ: akrylová štruktúrovacia pasta
  • Efekt / Odtieň: zlatý kovový efekt
  • Objem: 125 ml
  • Vlastnosti po zaschnutí: vodovzdorná, brilantný lesk
  • Balenie: 1 ks (jednotlivý kus)

Použitie a aplikácia

Pasta sa nanáša priamo maliarskou špachtľou alebo štetcom na pevné a čisté podklady, ako je plátno či drevo. Náradie je potrebné očistiť vodou ihneď po ukončení práce. Hrubšie vrstvy je vhodné nechať prirodzene preschnúť. Po úplnom zaschnutí je možné povrch pretierať akrylovými farbami.

Často kladené otázky

Môžem túto pastu miešať s akrylovými farbami?
Pri priamom miešaní s akrylovými farbami sa môže kovový efekt stratiť, preto sa odporúča nanášať pastu samostatne a farbami ju pretierať až po zaschnutí.

Ako očistím štetce a špachtle po práci s pastou?
Pracovné náradie stačí umyť čistou vodou ihneď po použití, kým pasta nezaschne.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné