Späť do obchodu LKSK22760250

Štruktúrovacia pasta LUKAS meď 250 ml

Skladom
€19,90
€79,60 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Štruktúrovacia pasta LUKAS v odtieni meď je hotová akrylová pasta s výrazným medeným kovovým efektom, určená na vytváranie trojrozmerných reliéfov a dekoratívnych štruktúr. Uplatnenie nájde u výtvarníkov a hobby tvorcov pri práci na plátne, dreve či lepenke. Po zaschnutí vytvára brilantný, vodeodolný povrch s kovovým leskom.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: LUKAS (tradícia od roku 1862)
  • Typ: akrylová štruktúrovacia pasta
  • Efekt / Odtieň: medený kovový efekt
  • Konzistencia: pastózna
  • Objem: 250 ml
  • Balenie: 1 ks
  • Vlastnosti po zaschnutí: vodovzdorná, brilantný finiš

Použitie a aplikácia

Pasta sa nanáša priamo maliarskou špachtľou alebo štetcom na pevný a čistý podklad. Odporúča sa aplikovať ju samostatne, pretože pri priamom miešaní s akrylovými farbami sa kovový efekt môže vytratiť. Po úplnom preschnutí je však povrch možné pretierať akrylovými farbami. Pracovné náradie očistite vodou ihneď po použití.

Často kladené otázky

Môžem pastu miešať priamo s akrylovými farbami? Miešanie priamo s farbami sa neodporúča, pretože by sa mohol stratiť medený kovový efekt; pastu je lepšie nanášať samostatne a pretierať až po zaschnutí.

Ako očistiť štetce a špachtle po práci? Náradie stačí ihneď po dokončení práce dôkladne umyť čistou vodou, kým pasta nezaschne.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné