Štruktúrny gél LUKAS Crystal 125 ml

Skladom
€9,99
€79,92 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Štruktúrny gél LUKAS Crystal je číry, vysoko lesklý akrylový gél určený na vytváranie priehľadných reliéfnych štruktúr a efektov v maľbe. Je vyrobený z kvalitného akrylového polyméru, vyniká dobrou svetlostálosťou a po úplnom zaschnutí vytvára odolný, vodovzdorný povrch. Predstavuje ideálne médium pre umelcov a výtvarníkov na techniku koláže aj miešanie s akrylovými farbami.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Typ: štruktúrny akrylový gél
  • Efekt / povrch: transparentný, vysoko lesklý, číry
  • Objem: 125 ml
  • Materiál: akrylový polymér
  • Vlastnosti: svetlostály, po zaschnutí vodovzdorný
  • Počet kusov v balení: 1 ks

Spôsob použitia a techniky

Gél sa nanáša pomocou maliarskej špachtle alebo štetca priamo na podklad. Výborne slúži na lepenie a zapracovanie prvkov pri koláži. Zmiešaním s klasickými akrylovými farbami vznikajú vysoko priehľadné a lesklé lazúrovacie pasty.

Často kladené otázky

Zostane gél po úplnom vyschnutí transparentný? Áno, gél schne do úplne číreho, priehľadného a vysoko lesklého filmu.

Dá sa gél miešať priamo s akrylovými farbami? Áno, zmiešaním gélu s akrylovými farbami vytvoríte priehľadné, lesklé lazúrovacie zmesi a pasty.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné