Späť do obchodu SPOS2020_02000301

Spoko trojuholník s ryskou, 16 cm


Vybrať variant
€1,59
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Trojuholník s ryskou Spoko je rovnoramenné pravouhlé pravítko s predtlačenou stupnicou s dĺžkou 16 cm, určené na presné rysovanie a meranie. Vďaka uhlom 45°, 90° a 45° a integrovanej ryske je ideálnou pomôckou pre študentov, technikov aj výtvarníkov. Dodáva sa v praktickom balení s eurozávesom.

Parametre produktu

  • Značka: Spoko
  • Typ: rovnoramenný pravouhlý trojuholník s ryskou
  • Dĺžka stupnice: 16 cm
  • Uhly: 45° / 90° / 45°
  • Hmotnosť: 0,032 kg
  • Balenie: 1 ks (s eurozávesom)

Často kladené otázky

Aké uhly zviera tento trojuholník? Pravítko zviera uhly 45°, 90° a 45°.

Aká je dĺžka stupnice na pravítku? Predtlačená stupnica má dĺžku 16 cm.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné