Späť do obchodu TAL931405_2M

Skicovací blok TALENS Art Creation 140 g / 80 listov, pevná väzba 12 – 21 cm

Skladom

Vybrať variant
€6,79
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Skicár TALENS Art Creation v pevných doskách predstavuje kvalitný zápisník určený na kreslenie, skicovanie, perokresby aj denníkové záznamy. Pevné dosky z tvrdej lepenky spoľahlivo chránia papier pred poškodením a poslúžia ako stabilná podložka pri tvorbe v teréne bez stola. Bezkyslý papier s gramážou 140 g/m² zabezpečuje archivačnú stálosť diel a odoláva opakovanému gumovaniu bez nežiaduceho žmolkovania.

Parametre produktu

  • Značka: TALENS
  • Produktový rad: Art Creation
  • Gramáž papiera: 140 g/m²
  • Počet listov: 80 listov
  • Vlastnosti papiera: bez kyselín (acid-free), odolný voči gumovaniu
  • Väzba: pevná knižná väzba v tvrdých doskách
  • Dostupné rozmery: 12 x 12 cm, 13 x 21 cm, 15 x 21 cm, 21 x 30 cm
  • Pôvod výrobcu: Royal Talens, Holandsko (tradičný výrobca od roku 1899)

Vhodné techniky a použitie

Blok je navrhnutý predovšetkým na suché techniky a detailnú kresbu ceruzkou, farebnými ceruzkami, atramentovým perom, fixkami, rudkou či uhlíkom. Pri práci s prašným uhlíkom alebo rudkou odporúčame hotovú kresbu ošetriť záverečným fixatívom. Papier nie je určený na mokré techniky s vysokým obsahom vody.

Často kladené otázky

Aká je gramáž papiera a zvládne blok aj mokré techniky? Papier má gramáž 140 g/m² a je určený na suché techniky, kresbu ceruzkou, perom či fixkami, pričom nie je vhodný na mokré techniky s veľkým množstvom vody.

Je papier v skicári bezkyslý? Áno, papier je bez obsahu kyselín (acid-free), vďaka čomu kresby v priebehu času nežltnú ani nevyblednú.

Aký typ väzby tento skicár ponúka? Skicár má pevnú väzbu s tuhými doskami, ktorá sa pri otvorení neskladá a poskytuje oporu pri kreslení mimo pracovného stola.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné