Späť do obchodu SKR9414000_2

Skicár SAKURA 140 g/m² – 80 listov, 9 – 21 cm

Skladom

Vybrať variant
€5,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Skicár SAKURA so 140 g/m² hladkým bielym papierom a 80 listami je ideálny nástroj na kreslenie, lettering a skicovanie doma, v škole aj na cestách. Papier zvládne vrstvenie suchých médií a tiež jemné, ľahké lavírovanie bez výrazného zvlnenia. Vďaka pevnej lepenej väzbe drží blok bezpečne pokope pri každom tvorení.

Parametre produktu

  • Značka: SAKURA
  • Gramáž papiera: 140 g/m²
  • Počet listov: 80 listov
  • Farba papiera: biela
  • Povrch: hladký
  • Typ väzby: lepená väzba
  • Pôvod: Japonsko (výroba od roku 1921)

Použitie a techniky

Blok je vhodný na ceruzky, uhlík, pastelky, finelinery, fixky, lettering a ľahké lavírovanie. Pri použití vlhkých médií odporúčame nanášať vodu striedmo a nechať papier medzi jednotlivými vrstvami preschnúť. Hladký povrch zabezpečuje čisté línie bez zatekania pigmentových linerov.

Často kladené otázky

Aká je gramáž papiera a zvládne aj vlhké techniky? Papier má gramáž 140 g/m², vďaka čomu zvládne suché médiá aj ľahké lavírovanie s minimálnym množstvom vody.

Aký typ väzby má tento skicár? Skicár má pevnú lepenú väzbu, ktorá spoľahlivo drží všetkých 80 listov pohromade.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné