Silikónová forma - Vrúbkovaný valec s oblúkmi

€15,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vytvorte si štýlové doplnky do interiéru s touto silikónovou formou na sviečky a dekorácie – vrúbkovaný valec s oblúkmi, ktorá kombinuje eleganciu s praktickosťou. Tento dizajnový tvar s jemnými vertikálnymi vrúbkami a výraznými oblúkovými výrezmi dodá každému odliatku moderný architektonický vzhľad. Flexibilná silikónová forma je ideálna na prácu s rôznymi materiálmi, ako sú betón, sadra, stearín alebo epoxidová živica, a vďaka hladkému vnútornému povrchu sa odliatky ľahko vyberajú bez poškodenia. Jej výška 12,5 cm a priemer 6 cm ju predurčujú na tvorbu dekoratívnych sviečok, malých váz, či sošiek. Forma sa jednoducho čistí v mydlovej vode a je opakovane použiteľná, čo ju robí ideálnou voľbou pre kreatívcov všetkých úrovní – od začiatočníkov až po pokročilých. Vďaka originálnemu tvaru dodáte svojim výtvorom osobitosť a profesionálny vzhľad.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na sviečky, dekorácie, sadru, betón, živicu
  • Rozmery: výška 12,5 cm, priemer 6 cm
  • Tvar: vrúbkovaný valec s oblúkmi
  • Vhodné pre: betón, sadru, stearín, živicu
  • Použitie: odlievanie sviečok, váz, dekorácií, dizajnových objektov
  • Údržba: umývanie v mydlovej vode
  • Balenie: 1 ks

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné