Silikónová forma - Vrúbkovaná slza

€13,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vneste do svojich projektov štýlovú eleganciu s touto silikónovou formou na odlievanie – vrúbkovaný tvar slzičky, ktorá je ideálna na tvorbu dizajnových sviečok, dekorácií alebo odliatkov zo živice, sadry či betónu. Forma je vyrobená z odolného a flexibilného silikónu, ktorý umožňuje jednoduché vyberanie hotového výrobku a zaručuje hladký povrch. Vďaka elegantnému kvapkovému tvaru s jemným vrúbkovaním je vhodná najmä na výrobu moderných interiérových doplnkov alebo ako originálny darček. Tento odlievací tvar môžete použiť opakovane – stačí ho po použití umyť v mydlovej vode. Výška 8 cm a priemer 7 cm sú ideálne rozmery na vytvorenie originálnej sviečky či malého dekoratívneho objektu. Forma je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých, ktorí chcú svoje projekty posunúť na novú estetickú úroveň.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na sviečky, dekorácie, živicu, betón a sadru
  • Rozmery: výška 8 cm, priemer 7 cm
  • Tvar: vrúbkovaný tvar slzičky
  • Vhodné pre: betón, sadru, stearín, živicu
  • Použitie: odlievanie sviečok, dekorácií, dizajnových objektov
  • Údržba: umývanie v mydlovej vode
  • Balenie: 1 ks

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné