Silikónová forma - srdiečka 8 ks

€12,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Srdiečka sú symbolom lásky a vášne, a teraz si ich môžete vytvoriť aj sami v pohodlí svojej kuchyne s touto šikovnou silikónovou formou. Srdce sa hneď stane hlavnou témou každej sladkej dobrotky, či už ide o koláčiky, muffiny alebo čokoládové dezerty. Táto forma vám umožní jednoducho a rýchlo vytvoriť až 8 dokonalých srdiečok naraz, čím zaručene potešíte nielen svoje chuťové bunky, ale aj svojich blízkych. Nechajte svoju kreativitu voľný priebeh a rozžiarťe každú príležitosť s týmito úžasnými srdiečkami!

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné