Silikónová forma - Oblúk

€11,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vyskúšajte kreatívne odlievanie s elegantnou silikónovou formou na sviečky a dekorácie – oblúk, ktorá zaujme svojim moderným a nadčasovým dizajnom. Táto flexibilná a odolná silikónová forma je ideálna na prácu s rôznymi odlievacími materiálmi, ako sú betón, sadra, stearín alebo epoxidová živica. Vďaka hladkému vnútornému povrchu sa odliatky jednoducho vyberajú a výsledné produkty pôsobia profesionálne a čisto. Oblúkový tvar je výnimočne vhodný na tvorbu originálnych sviečok, minimalistických dekorácií či menších interiérových objektov. Forma je ľahko umývateľná v mydlovej vode a použiteľná opakovane, čo z nej robí praktický nástroj pre každého milovníka kreatívnej tvorby – od začiatočníkov až po skúsených tvorcov. S touto formou vytvoríte estetické kúsky, ktoré zapôsobia ako v modernom interiéri, tak aj ako ručne robený darček.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na sviečky, dekorácie, živicu, sadru a betón
  • Rozmery: výška 8 cm, priemer 4 cm, šírka 5,5 cm
  • Tvar: oblúk (arch)
  • Vhodné pre: betón, sadru, stearín, živicu
  • Použitie: odlievanie sviečok, bytových dekorácií, dizajnových objektov
  • Údržba: umývanie v mydlovej vode
  • Balenie: 1 ks

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné