Späť do obchodu AATXC624

Silikónová forma na odlievanie - štvorec + text 100 % hand made

€0,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pre všetkých milovníkov ručne vyrábaných produktov prinášame praktickú silikónovú formu na mydlo s nápisom 100% HAND MADE, ktorá dodá vašim výtvorom profesionálny vzhľad a zároveň jasne vyjadrí ich jedinečnosť. Táto forma je ideálna na odlievanie mydiel z mydlovej hmoty, ale aj na prácu s voskom či inými odlievacimi materiálmi. Vďaka jej pevnej, no pružnej konštrukcii sa s ňou pracuje jednoducho – po stuhnutí stačí hotový výrobok jemne vytlačiť. Silikónový materiál je odolný, opakovane použiteľný a ľahko sa čistí. Kompaktná veľkosť jednej priehradky je vhodná pre menšie dekoratívne alebo darčekové mydlá. Táto forma je výbornou voľbou pre kreatívcov, handmade výrobcov, aj začiatočníkov v oblasti domácej výroby kozmetiky.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na odlievanie
  • Rozmer formy: 6,7 x 6,7 x 2 cm
  • Vnútorný rozmer priehradky: 5,7 x 5,7 cm
  • Dizajn: nápis 100% HAND MADE
  • Vhodné na: mydlo, vosk, sadru, epoxid

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné