Silikónová forma na odlievanie - polkruhy

€1,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Táto silikónová forma na mydlo v tvare polguľe je ideálnym nástrojom pre kreatívne duše, ktoré chcú vyrábať vlastné produkty s jemnými oblými líniami. Vďaka 6 priehradkám s priemerom 6,6 cm ponúka dostatok priestoru na tvorbu väčších odliatkov, či už ide o mydlá, vosky, kúpeľové bomby alebo dekoratívne projekty zo živice. Kvalitný silikónový materiál je pružný, nepriľnavý a ľahko sa čistí, čo zaručuje opakovateľné použitie bez straty tvaru. Vhodná je najmä pre tvorcov handmade kozmetiky, remeselníkov či milovníkov DIY projektov, ktorí uprednostňujú moderný a minimalistický dizajn. Vďaka hladkému povrchu je výsledný odliatok rovnomerný a detailne tvarovaný. Táto forma je praktickým doplnkom každej tvorivej dielne, ktorý uľahčí výrobu originálnych výrobkov s profesionálnym vzhľadom.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na odlievanie
  • Farba: červená / hnedá (náhodný výber)
  • Počet priehradiek: 6
  • Rozmery formy: 28,9 x 16,7 cm
  • Priemer priehradky: 6,6 cm
  • Vhodné na: výrobu mydla, vosku, dekorácií, kúpeľových bômb

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné