Späť do obchodu AATXC632

Silikónová forma na odlievanie - ornamenty s otvorom

€3,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Táto silikónová forma na odlievanie je navrhnutá pre tvorcov, ktorí milujú originálny dizajn a precízne detaily. Obsahuje 4 priehradky v rôznych dekoratívnych tvaroch, pričom každá z nich má praktický výstupok na vytvorenie otvoru, čo umožňuje jednoduché zavesenie výsledného odliatku. Je ideálna na tvorbu sadrových dekorácií, aróma voskov, závesných ozdôb či kreatívnych handmade darčekov. Flexibilný silikónový materiál umožňuje ľahké vyberanie odliatkov bez poškodenia a je vhodný aj na prácu so živicou, mydlovou hmotou alebo voskom. Táto forma je perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú dodať svojim výtvorom jemný vintage alebo romantický nádych. Forma je odolná voči deformáciám a vydrží dlhodobé používanie. Vďaka kompaktnej veľkosti sa zmestí aj do menšieho pracovného priestoru.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na odlievanie
  • Počet priehradiek: 4
  • Tvar priehradok: ozdobné vintage štýly
  • Rozmery priehradok: cca 7,5 x 6 cm
  • Celkový rozmer formy: 17,5 x 14 cm
  • Vstavané výstupky na otvory pre šnúrku

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné