Silikónová forma na odlievanie - kruhy

€2,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Táto silikónová forma na mydlo s okrúhlymi priehradkami je ideálnym pomocníkom pre každého, kto sa venuje výrobe mydiel, sviečok, voskových odliatkov či kreatívnym DIY projektom. Forma obsahuje 8 pravidelne rozmiestnených priehradiek s priemerom 5,6 cm, ktoré umožňujú vytvoriť elegantné a praktické produkty s hladkým povrchom. Vyrobená z kvalitného silikónu, ktorý je tepelne odolný, flexibilný a jednoducho sa čistí, táto forma zabezpečuje ľahké vyberanie hotových výtvorov bez poškodenia ich tvaru. Vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých tvorcov. Je to výborná voľba pre výrobcov prírodnej kozmetiky, mydlových darčekov či dekoratívnych doplnkov do domácnosti.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na odlievanie
  • Farba: červená
  • Tvar: okrúhly
  • Počet priehradiek: 8
  • Rozmery formy: 29 x 16,8 x cca 2,5 cm
  • Priemer jednej priehradky: 5,6 cm
  • Vhodná na: výrobu mydiel, vosku, sviečok, sadrových odliatkov


🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné