Späť do obchodu MYHTSFDEK_vysoka

Pružná silikónová forma na odlievanie bytových dekorácií

Skladom

Vybrať variant
€5,99
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pružná biela silikónová forma je určená na domáce odlievanie dekoratívnych predmetov zo sadry, betónu, jesmonite a epoxidovej živice. Umožňuje jednoduché vybratie hotového odliatku s precíznym zachovaním zvislého vrúbkovania bez poškodenia detailov. Produkt sa predáva po jednom kuse a slúži ako opakovane použiteľná pomôcka pre tvorcov bytových doplnkov.

Parametre produktu

  • Typ: silikónová forma na odlievanie
  • Materiál: biely silikón
  • Balenie: 1 ks (forma podľa zvoleného variantu)
  • Vhodné odlievacie hmoty: sadra, betón, jesmonite, epoxidová živica
  • Vlastnosti: pružná, umývateľná, opakovane použiteľná
  • Dostupné tvary a rozmery variantov: vysoká vrúbkovaná dóza (⌀ 8 × 7,6 cm), nízka vrúbkovaná dóza (⌀ 8,2 × 4 cm), viečko na dózu (⌀ 8,3 × 1,5 cm), oválny podnos (17,8 × 9,4 cm)

Použitie

Forma je vhodná na techniky odlievania živice, sadry a betónu pri výrobe svietnikov, dóz s viečkom či dekoratívnych podnosov na drobnosti. Hotové odliatky, sviečky ani odlievacie hmoty nie sú súčasťou balenia.

Často kladené otázky

Obsahuje balenie všetky štyri tvary alebo hotovú dózu?
Balenie obsahuje vždy iba 1 kus vybranej silikónovej formy; odlievacie zmesi ani hotové dekorácie nie sú súčasťou produktu.

Je viečko kompatibilné s oboma typmi dóz?
Áno, samostatné ploché viečko je navrhnuté tak, aby presne pasovalo na vysokú aj nízku vrúbkovanú dózu.

Ako sa forma udržiava po použití?
Silikónová forma je umývateľná a určená na mnohonásobné opakované používanie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné