Späť do obchodu JSMUC1060066

Silikónová forma na odlievanie 8cm - Podložka pod pohár

€3,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Silikónová forma Jesmonite – okrúhla podložka pod pohár  8 cm je profesionálna pomôcka určená na tvorbu odolných podložiek, svietnikov či dekoratívnych diel z materiálu Jesmonite, epoxidových živíc či mikro betónu. Vysokokvalitný priehľadný silikón poskytuje ideálne odlievacie vlastnosti – hotový odliatok sa ľahko vyberá bez poškodenia a forma je opakovane použiteľná. Vďaka väčšej hrúbke stien a extra pevnosti umožňuje vytvoriť robustný predmet, odolný voči nárazom či opotrebeniu. Forma sa rýchlo čistí a nezanecháva škrabance – perfektná pre náročné projekty, kde je dôležitá presnosť a trvácnosť. Je vhodná pre umelcov, dizajnérov, remeselníkov a tvorcov dekorácií, ktorí chcú realizovať kreatívne projekty s profesionálnym finišom. Odporúčaný pomer živice Jesmonite AC100 pre túto formu je cca 25 ml liquidu a 63 g base, alebo 17 ml / 85 g pre micro betón. Skvelá voľba ako na tvorbu vlastných darčekových podložiek, dekoratívnych dosiek, tak aj pre dizajnové koncepty s osobitým podpisom.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma Jesmonite – podložka
  • Materiál: odolný priehľadný silikón
  • Rozmer: priemer 8 cm, výška cca 1 cm
  • Výhody: pevná konštrukcia, opakované použitie, ľahké čistenie
  • Použitie: tvorba podložiek, epoxidových či betónových dekorácií
  • Kompatibilita: Jesmonite AC100 (25 ml liquid + 63 g base), mikro betón (17 ml + 85 g)
  • Určenie: hobby tvorba, dizajn, remeselné dielne, školenia


🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné