Späť do obchodu JSMUC1060067

Silikónová forma na odlievanie 8.6x4cm - Dekoratívna miska

€6,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Silikónová forma Jesmonite – dekoratívna miska priemer 8,6 cm × výška 4 cm je ideálnou voľbou pre tvorcov, ktorí hľadajú kreatívny spôsob výroby malých dekoratívnych predmetov, misiek, svietnikov alebo nádherných úžitkových doplnkov. Vyrobená z pružného priehľadného silikónu, ponúka jednoduché odrábanie hotových diel bez deformácií či poškodení, pričom je opakovane použiteľná a veľmi ľahko sa čistí. Forma umožňuje presné sledovanie procesu odlievania a výsledkom je profesionálne detailná a esteticky pôsobivá miska. Je kompatibilná s Jesmonite AC100, mikro cementom, ale aj s epoxidovými živicami alebo sadrami. Jej kompaktný tvar a rozmery zabezpečujú flexibilitu pri návrhu kreatívnych projektov – od interiérového dizajnu až po personalizované darčeky. Odporúčané dávkovanie: približne 30 ml AC100 liquid + 75 g base, či podľa výrobcu. Forma je vhodná pre umelcov, remeselníkov, dizajnérov interiérov aj hobby tvorcov, ktorí túžia po spoľahlivom a estetickom pracovnom nástroji.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma Jesmonite – dekoratívna miska
  • Materiál: pružný priehľadný silikón
  • Rozmery: priemer 8,6 cm × výška 4 cm
  • Výhody: opakované použitie, jednoduché vyberanie, ľahké čistenie
  • Použitie: výroba misiek, svietnikov, dekorácií z Jesmonite, mikro cementu alebo živice
  • Kompatibilita: AC100, mikro cement, pigmenty, efektové materiály
  • Pre koho: umelci, dizajnéri, DIY tvorcovia, remeselné dielne

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné