Späť do obchodu JSMUC1060048

Silikónová forma na odlievanie 8.2x6.7cm - Šperkovnica

€13,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Silikónová forma Jesmonite – šperkovnica priemer 8,2 cm × výška 6,7 cm je flexibilná a opakovane použiteľná forma ideálna na tvorbu úložných boxov a dekoratívnych predmetov z Jesmonite alebo iných odlievacích živíc. Forma je z priehľadného silikónu, ktorý umožňuje presné sledovanie farieb a plynulé odlievanie. Vďaka vysokej pružnosti sa z formy hotový odliatok jednoducho vyberá bez poškodenia – dokonca aj pri detailných alebo rebrovaných povrchoch. Po použití sa ľahko umyje vodou alebo jemným čistiacim prostriedkom, čo umožňuje jej opakované používanie. Je vhodná pre kreatívnych nadšencov, umelcov, dizajnérov aj remeselníkov, ktorí hľadajú praktický spôsob ako vylepšiť interiérový dizajn alebo vyrobiť darčekové predmety s ručne robeným efektom.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma Jesmonite – úložná krabička
  • Materiál: flexibilný priehľadný silikón
  • Rozmery: priemer 8,2 cm, výška 6,7 cm
  • Výhody: opakovane použiteľná, ľahké vyberanie, jednoduché čistenie
  • Použitie: odlievanie Jesmonite, dekorácie, krabičky, boxy, drobné odliatky
  • Pre koho: umelci, tvorcovia, remeselníci, dizajnéri DIY


🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné