Späť do obchodu MYHTSFVAZA_srdce

Silikónová forma na odlievanie mini vázičiek na sušené kvety


Vybrať variant
€3,29
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pružná biela silikónová forma je určená na odlievanie miniatúrnych stojacich dekoratívnych vázičiek s plochou zadnou stranou, ktoré stabilne stoja na polici či parapete. Každý odliaty tvar obsahuje úzky okrúhly otvor s priemerom 2,1 cm navrhnutý špeciálne pre malé kytičky sušených kvetov a malý reliéfny motív srdiečka na prednej strane. Forma je opakovane použiteľná, umývateľná a vďaka flexibilnému materiálu umožňuje jednoduché vybratie odliatku bez poškodenia jeho hrán.

Parametre produktu

  • Typ produktu: silikónová forma na odlievanie
  • Materiál: biely silikón
  • Balenie: 1 ks (predáva sa po jednom kuse podľa zvoleného variantu)
  • Vhodné odlievacie hmoty: jesmonite, epoxidová živica, betón, sadra, samotvrdnúca hmota
  • Rozmery otvoru na kvety: priemer 2,1 cm
  • Dostupné tvary a rozmery: srdce (6,6 × 6,1 cm), kvet (6,1 × 5,9 cm), dúha (6,4 × 4,9 cm), domček (5,1 × 5,9 cm)

Použitie a techniky

Forma slúži na domáce odlievanie živice, sadry, betónu, jesmonitu či samotvrdnúcej hmoty; hotové výrobky nie sú kvetináče ani nádoby na vodu a sú určené výhradne na suché dekorácie.

Často kladené otázky

Sú súčasťou balenia aj hotové vázičky alebo sušené kvety?
Nie, balenie obsahuje výhradne 1 kus samotnej silikónovej formy podľa zvoleného motívu bez odlievacích hmôt, kvetov či podstavcov.

Dá sa odliata vázička použiť na živé rastliny s vodou?
Nie, odliata vázička nemá odtokový otvor a je určená výhradne na aranžovanie sušených kvetov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné