Silikónová forma - Mušľa

€9,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vytvorte si elegantný interiérový doplnok s touto silikónovou formou na odlievanie – mušľa, ktorá je ideálna na tvorbu originálnych dekorácií z betónu, sadry alebo epoxidovej živice. Vďaka svojmu výraznému tvaru lastúry dodá výslednému odliatku jemný morský nádych a nadčasový vzhľad. Forma má rozmery 20 × 11 cm a výšku 2 cm, čo z nej robí perfektný základ pre tvorbu misiek, táckov alebo dekoračných podložiek. Flexibilný a odolný silikón zabezpečuje jednoduché vyberanie odliatkov a hladký povrch bez zvyškov materiálu. Forma sa ľahko čistí v mydlovej vode a je opakovane použiteľná, čo z nej robí praktickú pomôcku pre tvorcov všetkých úrovní – od úplných začiatočníkov po skúsených handmade nadšencov. Hotový výrobok môžete použiť na odkladanie šperkov, sviečok, kľúčov či iných drobností alebo ako výrazný dekoračný prvok do kúpeľne, spálne či obývačky.

Parametre produktu:

  • Silikónová forma na živicu, sadru, betón
  • Rozmery: dĺžka 20 cm, šírka 11 cm, výška 2 cm
  • Tvar: mušľa
  • Použitie: odlievanie misiek, táckov, dekoračných predmetov
  • Vhodné pre: živicu, betón, sadru
  • Údržba: umývanie v mydlovej vode
  • Balenie: 1 ks

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné