Sekundové lepidlo Pentart Pentack

Skladom

Vybrať variant
€2,95
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sekundové lepidlo Pentart Pentack je praktické lepidlo určené na rýchle a pevné spojenie materiálov. Predstavuje spoľahlivého pomocníka pre tvorcov a remeselníkov, ktorí potrebujú okamžitý a odolný spoj. Vďaka svojmu zloženiu poskytuje jednoduchú a efektívnu aplikáciu pri rôznych kreatívnych či opravných prácach.

Parametre produktu:

  • Značka: Pentart
  • Produktový rad: Pentack
  • Typ: sekundové lepidlo
  • Balenie: 1 ks

Použitie:

Lepidlo je ideálne na rýchle a pevné lepenie v dielni aj domácnosti pri projektoch vyžadujúcich okamžitý spoj.

Často kladené otázky:

Aké je hlavné využitie lepidla Pentack? Slúži na dosiahnutie rýchleho a pevného spojenia pri lepení.

Koľko kusov obsahuje balenie? Balenie obsahuje 1 kus lepidla.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné